KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 10134045
nr 1013 4045
Etsningar
2 st. Stockholmsmotiv, bland annat Ellis Wallin, signerade, motivet: 17x11 + 13x18
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 januari 2016
kl 18:00:10
14/1 13:57:11
200 kr
15/1 23:02:00
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm